Oferty pracy dla kobiet

Chcę pracę
Zostaw prośbę, a my oddzwonimy wkrótce!
Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wyrażasz zgodę na politykę prywatności
Opinie
Od dłuższego czasu współpracuję z firmą. Wszystko jest uczciwe, stabilne, pensja jest na czas, pomoc koordynatorów jest zawsze tam, gdzie to konieczne. To ukazuje profesjonalizm i odpowiedzialność firmy.
Uczciwa i sprawdzona firma! We właściwym czasie wypłaty, wykwalifikowane koordynaty. Polecam!
Znam tę firmę długo i mogę potwierdzić, że jest sprawdzona. Pensję wypłacają w porę. Wszystko super. Koordynatorzy są zawsze przyjaźni. Polecam!

FAQ

Często zadawane pytania
Ile kosztuje oferta pracy?
Wszystkie oferty pracy są całkowicie bezpłatne.
Czy są jakieś zaliczki?
Pewnie. Po pierwszym tygodniu pracy możesz wziąć zaliczkę w wysokości 200 złotych.
Możliwe są trzy takie zaliczki przed otrzymaniem pierwszego wynagrodzenia. Jedynym warunkiem jest powiadomienie koordynatora dwa dni przed datą otrzymania zaliczki.
Czy możliwa jest praca z Kartą czasowego pobytu od innego pracodawcy?
Tak, pod warunkiem dostępności dni roboczych. Najpierw robimy zaproszenia od naszej firmy i mamy miesiąc na zmianę pracodawcy. Stara Karta pobytu będzie ważna do momentu wydania nowej.
Jeśli złożyłem wniosek o Kartę czasowego pobytu od innego pracodawcy, czy wasza firma pomoże mi zmienić Kartę i czy będę musiał zapłacić jeszcze raz?
Pomagamy w zmianie dokumentów. Jeśli dana osoba ma pieczęć w paszporcie oznaczającą oczekiwanie na Kartę pobytu, przygotowujemy dokumenty dotyczące zmiany pracodawcy. W takim przypadku nie musisz ponownie płacić za kartę.
Czy mogę pracować po biometrii jeżeli zakończyła się wiza?
Możesz, w zależności od dostępności dni roboczych. W takiej sytuacji podróż na Ukrainę jest opcjonalna. Jeśli nie ma już dni roboczych, możesz mieszkać w Polsce, ale nie będziesz mieć prawa do pracy.
Jak zmienić pracodawcę, mając Kartę czasowego pobytu?
Cały pakiet dokumentów jest przygotowywany przez naszą firmę. W przypadku zmiany pracodawcy, mając Kartę czasowego pobytu, pracownik musi ponownie wyrobić Kartę od nowego pracodawcy. Należy na nowo przejść procedurę składania dokumentów z odpowiednimi opłatami.
Czy firma pomaga w legalizacji po zakończeniu ważności wizy lub korytarza biometrycznego?
Oczywiście, że tak. Istnieje możliwość ubiegania się o Kartę pobytu czasowego w naszej firmie. Zapewniamy cały pakiet dokumentów. W tym celu należy wcześniej skontaktować się z koordynatorem.
Po przyjeździe do Polski pracownik natychmiast rozpoczyna pracę?
Wszystko zależy od oferty pracy. Są miejsca, w których natychmiast rozpoczniesz pracę, ale są też takie, w których trzeba przejść testy sanitarne, szkolenie w zakresie bezpieczeństwa itp. Cała procedura może zająć od jednego do dwóch tygodni.
Czy Państwa firma zapewnia mieszkanie i ile kosztuje?
Oczywiście zapewniamy mieszkanie. Koszt zależy od lokalizacji. Są oferty, w których mieszkanie jest bezpłatne. W przypadku niezależnego wynajmu mieszkania przez pracownika firma wypłaca mu kwotę, która zależy od lokalizacji.
Czy są jakieś oferty pracy, w których pracownicy otrzymują bezpłatny obiad?
Tak, są takie oferty pracy. Informację tą należy sprawdzić u kierownika firmy.
Skontaktuj się z nami
+48 730 629 256
biuro@ordersolutions.pl
ul. Lubawska 6, Ostróda, 14-100


Made on
Tilda